Zaciskarka elektrohydr. M18 BLHPT-202C Geberit 4933480903
Opis
ZACISKARKA ELEKTROHYDRAULICZNA M18 BLHPT-202C
MILWAUKEE

Właściwości
Najlżejsza, kompaktowa jednostka na rynku: waży tylko 1,8 kg dla zwiększenia komfortu użytkownika.
REDLINK™ elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie.
Opatentowany, jednoręczny sposób operowania pozwala na pracę w trudnodostępnych miejscach.
Komunikacja narzędzia z akumulatorem: operacja zaciskania nie nastąpi w przypadku rozładowanego akumulatora, aby uchronić przed niepełnym naciskiem. Kontrola akumulatora zapewnia odpowiedni ładunek dla pełnego nacisku.
Okresy serwisowania: zaawansowana elektronika zlicza cykle i informuje użytkownika o konieczności kalibracji narzędzia.
FORCE LOGIC™ gwarantuje długi czas użytkowania: bez limitu liczby wykonanych zaciśnięć w trzyletnim okresie pomiędzy przeglądami.
4-stopniowy i precyzyjny wskaźnik stanu baterii.
Elektronika zabezpieczająca przed przeciążeniem REDLINK™ w narzędziu i akumulatorze zapewnia najlepszą w swojej klasie trwałość systemu.
Monitorowanie poszczególnych ogniw akumulatora optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długoterminową trwałość pakietu.
Wskaźnik naładowania akumulatora.
Akumulator REDLITHIUM™ zapewnia doskonałą konstrukcję, elektronikę i wydajność bez zanikania, aby zapewnić dłuższy czas pracy i więcej pracy w całym okresie eksploatacji.
Dane techniczne
| SPECYFIKACJA PRODUKTU | M18 BLHPT-202C Geberit Mapress Set |
|---|---|
| Ilość akumulatorów | 2 |
| Ilość cykli zacisku | 40,000 |
| Maksymalna siła zacisku w metalu [mm] | 108 |
| Maksymalna siła zacisku w plastiku [mm] | 110 |
| Napięcie (V) | 18 |
| Numer Artykułu | 4933480903 |
| Pełny zestaw | 2 x M18 B2 Akumulatory, M12-18 C Ładowarka, Walizka |
| Średnica rur (mm) | 15mm / 22mm / 28mm |
| Kompatybilne urządzenie | Geberit: Mapress |
| Pojemność akumulatora [Ah] | 2.0 |
| Siła zaciskania [kN] | 32 |
| Typ akumulatora | Li-ion |
| W zestawie | Walizka |
| Waga z akumulatorem (EPTA) (kg) | 2.9 (M18 B2) |
| Wyposażenie standardowe | Szczęki 15 / 22 / 28 mm |
Zawartość zestawu
-
2 x M18 B2 Akumulatory
-
M12-18 C Ładowarka
-
Walizka
-
Szczęki zaciskowe Geberit Mapress 15 / 22 / 28 mm
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany.
Dane techniczne
| Zasilanie | M18 (18V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | 2 Ah |
| Ilość akumulatorów | 2 |
| Walizka/Torba | Walizka |
| Funkcja One Key (Bluetooth) | Nie |