Szlifierka kątowa AGVKB 24-230 EKX DMS KIT Milw 4933471465
Opis
4933471465
Szlifierka kątowa AGVKB 24-230EKX DMS KIT
MILWAUKEE

Właściwości
Wytrzymały silnik o mocy 2 400 W z powłoką chroniącą uzwojenia silnika gwarantuje znacznie dłuższą żywotność narzędzia, a niska waga narzędzia - tylko 5.9 kg sprawia, że praca jest jeszcze łatwiejsza.
System RAPID STOP™ pozwala na zakończenie pracy szlifierki kątowej 50% szybciej w porównaniu do urządzeń nieposiadających tej funkcji.
Sprzęgło bezpieczeństwa chroni użytkownika przed wyrwaniem narzędzia z rąk.
System antywibracyjny AVS z obrotową, główną rękojeścią i dodatkową antywibracyjną rękojeścią boczną znacznie redukują drgania przenoszone na operatora podczas pracy.
Funkcja LINE LOCK OUT zabezpiecza przed ponownym uruchomieniem po zaniku prądu.
Wymienna osłona przeciwpyłowa zapewnia dłuższą żywotność silnika.
4 tryby powiadomień (dźwięk, LED, LCD, wibracje) informujące o wartości momentu obrotowego: uzyskiwanie, osiągnięcie, przekroczenie.
Funkcja wolnego startu.
Technologia FIXTEC™ umożliwia wymianę tarczy bez użycia narzędzi.
Beznarzędziowa regulacja osłony odpornej na pęknięcia.
Dostęp do szczotek z zewnątrz umożliwiający szybką wymianę.
Ochrona przed przeciążeniem dla optymalnej ochrony silnika.
* Nie posiada nakrętki FIXTEC™.
Dane techniczne
| Czas hamowania (s) | <3 |
|---|---|
| Funkcja blokady włącznika | Tak |
| Gwint wrzeciona | M14 |
| Hamulec | Tak |
| Maks. głębokość cięcia (mm) | 68 |
| Moc wejściowa (W) | 2400 |
| Numer Artykułu | 4933471465 |
| Obracany uchwyt główny | Tak |
| Ochrona przed odrzutem | Tak |
| Prędkość bez obciążenia (obr/min) | 6500 |
| Regulacja prędkości | Nie |
| System Antywibracyjny | Tak |
| Średnica tarczy (mm) | 230 |
| Typ włącznika | Włącznik Deadman |
| W zestawie | Walizka |
| Waga (kg) | 5,9 |
-
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany.
Dane techniczne
| Zasilanie | Sieciowe (230V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | Walizka |
| Średnica tarczy | 230mm |
| Moc wejściowa | 2100W - 2600W |
| System FUEL | Nie |
| Regulacja obrotów | Nie |