Szlifierka kątowa AGV17-150XC/DMS Milwaukee 4933432250
Opis
4933432250
SZLIFIERKA KĄTOWA MILWAUKEE 1750W 150 MM
AGV 17-150 XC

Właściwości
Mocny silnik PROTECTOR 1750W ze stojanem pokrytym żywicą epoksydową oraz dodatkowym zabezpieczeniem uzwojeń zapewnia znacznie dłuższą żywotność narzędzia.
Układ elektroniczny stałej mocy zapewnia stałą prędkość we wszystkich zastosowaniach.
Funkcja Line Lock Out zabezpiecza przed ponownym uruchomieniem po zaniku prądu.
Termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem.
Sprzęgło bezpieczeństwa chroni przed odrzutem narzędzia.
Technologia FIXTEC™ umożliwia wymianę tarczy bez użycia narzędzi.
Bezkluczowa regulacja osłony tarczy.
Antywibracyjna rękojeść boczna znacznie redukuje drgania i podnosi komfort pracy.
Ogumowany kabel zasilający o długości 4 m.
* Nie posiada nakrętki FIXTEC™
Dane techniczne
-
Moc wejściowa 1750 W
-
Średnica tarczy 150 mm
-
Prędkość bez obciążenia 9500 obr/min
-
Maks. głębokość cięcia 45 mm
-
Waga 2.9 kg
- Gwint wrzeciona M14
- Hamulec Nie
- Regulacja prędkości Nie
- System antywibracyjny Tak
-
Typ włącznika Deadman
Wyposażenie standardowe
-
1 x osłona szybkozdejmowalna
-
1 x uchwyt boczny AVS
-
1 x nakrętka wieńcowa FIXTEC
-
1 x kabel 4m
Bez walizki w zestawie.
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany.
Dane techniczne
| Zasilanie | Sieciowe (230V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | brak |
| Średnica tarczy | 150mm |
| Moc wejściowa | 1250W - 1750W |
| System FUEL | Nie |
| Regulacja obrotów | Nie |
| FIXTEC | Tak |