Szlifierka kątowa AGV15-125XE 125mm 1550W Milw 4933428127
dodaj do przechowalni
Opis
4933428127
SZLIFIERKA KĄTOWA MILWAUKEE
AGV15-125XE 1550 W

Właściwości
Silnik PROTECTOR ze stojanem pokrytym żywicą epoksydową oraz dodatkowym zabezpieczeniem uzwojeń gwarantuje znacznie dłuższą żywotność narzędzia.
Kompaktowa i wąska konstrukcja zapewnia wygodną obsługę.
Funkcja wolnego startu.
Funkcja Line Lock Out zabezpiecza przed ponownym uruchomieniem po zaniku prądu.
Zabezpieczenie przed przeciążeniem, aby zapobiec przegrzaniu.
Sprzęgło bezpieczeństwa zabezpiecza użytkownika przed obrażeniami, spowodowanymi odrzutem narzędzia.
FIXTEC™ - bezkluczowa wymiana tarczy.
Bezkluczowa regulacja osłony tarczy.
Antywibracyjna rękojeść boczna znacznie redukuje drgania i podnosi komfort pracy.
Ogumowany kabel zasilający o długości 4 m.
* Nie posiada nakrętki FIXTEC™
Dane techniczne
-
Moc wejściowa (W) 1550
-
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 2800 - 11,000
-
Średnica tarczy (mm) 125
-
Maks. głębokość cięcia (mm) 33
-
Gwint wrzeciona M 14
-
Waga (kg) 2.6
-
Zmienna prędkość Tak
-
Funkcja blokady włącznika Tak
- Hamulec Nie
- Ochrona przed odrzutem Tak
- System antywibracyjny Tak
- Typ włącznika Włącznik suwakowy (z funkcją blokady)
Wyposażenie standardowe
- Osłona szybkozdejmowalna
- Uchwyt boczny
- Nakrętka wieńcowa
- Kabel 4 m
Bez walizki w zestawie.
-
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany
Dane techniczne
| Zasilanie | Sieciowe (230V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | brak |
| Średnica tarczy | 125mm |
| Moc wejściowa | 1250W - 1750W |
| System FUEL | Nie |
| Regulacja obrotów | Tak |
| FIXTEC | Nie |