Szlifierka kątowa AGV15-125XC DEC-SET 1550W Milw 4933448025
Opis
4933448025
SZLIFIERKA KĄTOWA 1550W MILWAUKEE
AGV15-125XC DEC-SET Z ODPROWADZENIEM PYŁU

Właściwości
Mocny silnik PROTECTOR 1550W ze stojanem pokrytym żywicą epoksydową i zabezpieczeniem uzwojenia przy dużych obciążeniach dla zwiększonej trwałości użytkowej narzędzia.
Bardzo zwarta i smukła konstrukcja dla wygodnego posługiwania się.
Funkcja blokady wyłącznika w celu uniemożliwienia automatycznego uruchomienia po zaniku zasilania.
Sprzęgło przeciążeniowe, aby chronić użytkownika przed odrzutem.
Bezkluczowa regulacja głębokości od 5 do 28 mm.
Bezkluczowe otwieranie umożliwiające łatwą i szybką wymianę ostrza.
Prowadnica cięcia ze wskaźnikiem linii cięcia w celu niedopuszczenia do skręcania i najlepszej kontroli podczas pracy.
Łatwo zdejmowana osłona, bez użycia narzędzi, w celu szybkiej i łatwej regulacji.
Osłonę pyłową można łatwo podłączyć do odpylacza MILWAUKEE® klasy M za pomocą unikalnego adaptera w systemie „wystarczy kliknąć“ (tzw. click-system) dostarczanego z odpylaczem MILWAUKEE® EMAC.
Antywibracyjny uchwyt boczny, dzięki któremu użytkownik odczuwa mniejsze zmęczenie.
Dostarczana z 4-metrowym kablem gumowym, osłoną odsysania pyłu przy cięciu, tarczą diamentową DUH 125 mm.
* Nie posiada nakrętki FIXTEC™
Dane techniczne
-
Moc wejściowa (W) 1550
-
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 11,000
-
Średnica tarczy (mm) 125
-
Maks. głębokość cięcia (mm) 33
-
Gwint wrzeciona M 14
-
Waga (kg) 2.6
-
Regulacja prędkości Nie
-
Funkcja blokady włącznika Tak
Zawartość zestawu
- Walizka
- Osłona szybkozdejmowalna
- Uchwyt kabłąkowy
- Tarcza diamentowa DUH 125 mm
- Nakrętka wieńcowa
- Klucz
- Kabel 4 m
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany
Dane techniczne
| Zasilanie | Sieciowe (230V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | Walizka |
| Średnica tarczy | 125mm |
| Moc wejściowa | 1250W - 1750W |
| System FUEL | Nie |
| Regulacja obrotów | Nie |
| FIXTEC | Tak |