Szlifierka kątowa AGV12-125X DEG-SET 1200W Milw 4933448030
Opis
4933448030
SZLIFIERKA KĄTOWA 1200W MILWAUKEE
AGV12-125X DEG-SET Z ODPROWADZENIEM PYŁU

Właściwości
-
Mocny „Silnik PROTECTOR“ o mocy 1200 W – stojan powlekany żywicą epoksydową i wysokowydajna ochrona uzwojenia służą zwiększeniu trwałości użytkowej narzędzia
-
Bardzo kompaktowa i smukła konstrukcja dla wygodnej obsługi
-
Łagodny rozruch dla sprawnego rozruchu
-
Funkcja Line Lock Out zabezpiecza przez ponownym uruchomieniem po zaniku prądu
-
Zabezpieczenie przed przeciążeniem, aby zapobiec przegrzaniu
-
Sprzęgło bezpieczeństwa zabezpiecza użytkownika przed odrzutem narzędzia
-
Nowa zintegrowana (wewnątrz maszyny) i innowacyjna zmiana tarczy bez użycia narzędzia “FIXTEX”
-
Bezkluczowa i odporna na odpryski osłona dla szybkiego ustawiania
-
Antywibracyjna rękojeść boczna na ograniczenie zmęczenia użytkownika
-
Ogumowany kabel zasilający o długości 4 m
-
Osłonę pyłową można łatwo zamontować na oczyszczarkach Milwaukee® klasy M za pomocą unikalnego adaptera w systemie „wystarczy kliknąć“ (tzw. click-system) dostarczanego z odkurzaczem Milwaukee® EMAC
-
Dostarczana z 4-metrowym kablem gumowym, uchwytem kabłąkowym, osłoną odsysania pyłu przy szlifowaniu, diamentową ściernicą garnkową 125 mm
* Nie posiada nakrętki FIXTEC™
Dane techniczne
-
Moc wejściowa (W) 1200
-
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 11,000
-
Średnica tarczy (mm) 125
-
Maks. głębokość cięcia (mm) 33
-
Gwint wrzeciona M 14
-
Waga (kg) 2.4
-
Nakrętka wieńcowa FIXTEC Nie
-
Włącznik Deadman Nie
-
Funkcja blokady włącznika Tak
-
Włącznik Włącznik suwakowy
-
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany
Dane techniczne
| Zasilanie | Sieciowe (230V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | Walizka |
| Średnica tarczy | 125mm |
| Moc wejściowa | 800W - 1200W |
| System FUEL | Nie |
| Regulacja obrotów | Nie |
| FIXTEC | Tak |