Szlifierka kątowa AG10-115EK 115mm Milwaukee 4933451219
Opis
4933451219
SZLIFIERKA KĄTOWA AG 10-115 EK
MILWAUKEE

Właściwości
-
Mocny 1000 W silnik
-
Kompaktowa i wąska konstrukcja z długością 276 mm
-
Pręd. bez obc.: 11.000 obr/min
-
Średnica tarczy tnącej: 115 mm
-
Maks. głebokość cięcia: 28 mm
-
Gwint wrzeciona: M 14
* Nie posiada nakrętki FIXTEC™
Wyposażenie standardowe
-
Osłona szybkozdejmowalna,
-
Uchwyt boczny,
- Kołnierz
-
Nakrętka wieńcowa,
-
Kabel 4 m,
-
Klucz
-
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany.
Dane techniczne
| Zasilanie | Sieciowe (230V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | brak |
| Średnica tarczy | 115mm |
| Moc wejściowa | 800W - 1200W |
| System FUEL | Nie |
| Regulacja obrotów | Nie |
| FIXTEC | Nie |