Pistolet do klejenia M18 C18PCG/310C-201B 2,0 Ah M 4933441310
dodaj do przechowalni
Opis
4933441310
PISTOLET DO KLEJENIA
M18 C18PCG/310C-201B MILWAUKEE

Właściwości
Nacisk do 4500 N to min. 40% więcej niż obecna wersja pistoletu MILWAUKEE®.
REDLINK™ elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie.
Optymalna wydajność ze wszystkimi klejami i w niskich temperaturach.
Funkcja anty-kroplowa zapobiega niepożądanym przeciekom, gdy włącznik jest wyłączony.
Cyfrowa, 6-stopniowa regulacja umożliwia maksymalną kontrolę wyciskania.
Duży, silny kształt popychacza zapewnia stały przepływ, zmniejsza uderzenie wsteczne i zapobiega wypadaniu z pojemnika.
Indywidualne monitorowanie ogniw optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długotrwałą żywotność baterii.
Wskaźnik wyświetlacza oraz wbudowane oświetlenie LED.
Akumulator REDLITHIUM™ zapewnia dłuższy czas pracy oraz zwiększoną trwałość dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wbudowanej elektronice monitorującej poszczególne ogniwa oraz zabezpieczającej przed przeciążeniem.
Dane techniczne
| SPECYFIKACJA PRODUKTU | C18 PCG/310C-201B |
|---|---|
| Ilość akumulatorów | 1 |
| Maksymalna siła wyciskania (N) | 4500 |
| Napięcie (V) | 18 |
| Numer Artykułu | 4933441310 |
| Pełny zestaw | 1 x M18 B2 Akumulator, M12-18 C Ładowarka, Torba |
| Pojemność akumulatora [Ah] | 2.0 |
| Typ akumulatora | Li-ion |
| Ustawienia prędkości | 6 |
| W zestawie | Torba |
| Waga z akumulatorem (EPTA) (kg) | 2.3 (M18 B2) |
| Wyposażenie standardowe | tuba 310 ml |
Wyposażenie standardowe
-
1 x M18 B2 Akumulator
-
M12-18 C Ładowarka
-
Torba
-
Tuba 310 ml
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany
Dane techniczne
| Zasilanie | M18 (18V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | 2 Ah |
| Ilość akumulatorów | 1 |
| Walizka/Torba | Torba |
| Pojemność tuby | 310ml |
| System FUEL | Nie |