Klucz udarowy M18 FMTIW2F12-0X FUEL 4933478449
dodaj do przechowalni
Opis
KLUCZ UDAROWY 1/2'' M18 FMTIW2F12-0X FUEL
MILWAUKEE

Właściwości
Najbardziej wszechstronny akumulatorowy klucz udarowy w imponującej ofercie MILWAUKEE®, zapewniający wiodące w branży osiągi: moment zrywający rzędu 881 Nm i moment dokręcania 745 Nm.
Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja, biorąc pod uwagę gwarantowaną wydajność; długość całkowita zaledwie 152 mm - rozwiązanie idealne do stosowania w ograniczonej przestrzeni.
Cztery tryby DRIVE CONTROL umożliwiają przełączanie pomiędzy czterema różnymi ustawieniami prędkości i momentu obrotowego, co maksymalnie poszerza wszechstronność zastosowań.
Funkcja regulacji wykręcania śruby zapewnia pełny moment obrotowy na początku czynności, a następnie zmniejsza obroty po poluzowaniu śruby, aby zapobiec jej wypadnięciu.
System automatycznego wyłączania sprawia, że moment obrotowy nie przekracza 47 Nm, tak by zapewnić dokręcanie jak w przypadku dokręcania ręcznego, co zapobiega nadmiernemu dokręceniu.
Trzy diody LED zapewniają wysokiej jakości strumień świetlny, po poprawia widoczność przestrzeni roboczej.
Napęd z czopem kwadratowym ½″ z pierścieniem zabezpieczającym.
Chowany hak do zawieszenia na pasku.
DNA naszej platformy FUEL™ na nowo definiuje równowagę technologii bezprzewodowych. Silnik bezszczotkowy POWERSTATE™ firmy MILWAUKEE®, akumulator REDLITHIUM™ i inteligencja elektroniczna REDLINK PLUS™ zapewniają wyjątkowa moc, czas pracy i trwałość.
Dane techniczne
| SPECYFIKACJA PRODUKTU | M18 FMTIW2F12-0X |
|---|---|
| Częst. udaru (ud./min) | 0-900 / 0-2100 / 0-3100 |
| Ilość akumulatorów | 0 |
| Maks średnica śruby | M22 |
| Maks. moment dokręcania (Nm) | 745 |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 475 / 610 / 745 / 47 |
| Moment zrywający (Nm) | 881 |
| Napięcie (V) | 18 |
| Numer Artykułu | 4933478449 |
| Pełny zestaw | − |
| Pojemność akumulatora [Ah] | − |
| Prędkość bez obciążenia (obr/min) | 0-1250 / 0-1950 / 0-2575 / 0-1325 |
| Typ akumulatora | Li-ion |
| Uchwyt narzędzia | ½″ kwadratowy |
| W zestawie | Walizka |
| Waga z akumulatorem (EPTA) (kg) | 2.3 (M18 B5) |
Wyposażenie standardowe
- Walizka
Bez akumulatora i ładowarki w zestawie.
-
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany.
Dane techniczne
| Zasilanie | M18 (18V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | Walizka HD Box |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 301 - 1000 Nm |
| Uchwyt narzędzia kwadrat | 1/2" |
| Mechanizm zabezpieczający | Pierścień |
| Funkcja One Key (Bluetooth) | Nie |
| System FUEL | Tak |