Klucz udarowy IPWE520R 3/4" Milwaukee 4933451525
Opis
KLUCZ UDAROWY IPWE 520R
MILWAUKEE

Właściwości
-
Metalowa przekładnia pozwala na precyzyjne osadzenie łożysk i kół zębatych.
-
Wysoki moment obrotowy wejścia 520 Nm.
-
Miękki uchwyt i ergonomiczna konstrukcja uchwytu.
-
Zmienna prędkość, obroty wsteczne.
- W zestawie z kablem 4 m.
Dane techniczne
| SPECYFIKACJA PRODUKTU | IPWE 520 R |
|---|---|
| Częst. udaru (ud./min) | 1000 - 2500 |
| Maks średnica śruby | M24 |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 520 |
| Moc wejściowa (W) | 725 |
| Numer Artykułu | 4933451525 |
| Prędkość bez obciążenia (obr/min) | 0 - 1700 |
| Uchwyt narzędzia | ¾″ kwadratowy |
| W zestawie | Bez walizki w zestawie |
| Waga (kg) | 2.8 |
Wyposażenie standardowe
-
Bez walizki w zestawie
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany
Dane techniczne
| Zasilanie | Sieciowe (230V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | brak |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 301 - 1000 Nm |
| Uchwyt narzędzia kwadrat | 3/8" |