Klucz udarowy IPWE400R 1/2" Milwaukee 4933451524
Opis
KLUCZ UDAROWY IPWE 400R
MILWAUKEE

Właściwości
Metalowa przekładnia pozwala na precyzyjne osadzenie łożysk i kół zębatych.
Wysoki moment obrotowy wejścia 400 Nm.
Miękki uchwyt i ergonomiczna konstrukcja uchwytu.
Zmienna prędkość, obroty wsteczne.
W zestawie z kablem 4 m.
Dane techniczne
| SPECYFIKACJA PRODUKTU | IPWE 400 R |
|---|---|
| Częst. udaru (ud./min) | 1000 - 2600 |
| Maks średnica śruby | M20 |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 400 |
| Moc wejściowa (W) | 725 |
| Numer Artykułu | 4933451524 |
| Prędkość bez obciążenia (obr/min) | 0 - 1700 |
| Uchwyt narzędzia | ½″ kwadratowy |
| W zestawie | Bez walizki w zestawie |
| Waga (kg) | 2.7 |
Wyposażenie standardowe
Bez walizki w zestawie.
-
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany
Dane techniczne
| Zasilanie | Sieciowe (230V) |
| Walizka/Torba | brak |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 301 - 1000 Nm |
| Uchwyt narzędzia kwadrat | 1/2" |