Pistolet do klejenia C18 PCG/310C-0B Milwaukee 4933459637
dodaj do przechowalni
Opis
PISTOLET DO KLEJENIA C18 PCG/310C-0B
MILWAUKEE

Właściwości
Nacisk do 4500 N to min. 40% więcej niż obecna wersja pistoletu MILWAUKEE®.
REDLINK™ elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie.
Optymalna wydajność ze wszystkimi klejami i w niskich temperaturach.
Funkcja anty-kroplowa zapobiega niepożądanym przeciekom, gdy włącznik jest wyłączony.
Cyfrowa, 6-stopniowa regulacja umożliwia maksymalną kontrolę wyciskania.
Duży, silny kształt popychacza zapewnia stały przepływ, zmniejsza uderzenie wsteczne i zapobiega wypadaniu z pojemnika.
Indywidualne monitorowanie ogniw optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długotrwałą żywotność baterii.
Wskaźnik wyświetlacza oraz wbudowane oświetlenie LED.
Elastyczny system akumulatorów gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™.
Dane techniczne
| SPECYFIKACJA PRODUKTU | C18 PCG/310C-0B |
|---|---|
| Ilość akumulatorów | 0 |
| Maksymalna siła wyciskania (N) | 4500 |
| Napięcie (V) | 18 |
| Numer Artykułu | 4933459637 |
| Pełny zestaw | − |
| Pojemność akumulatora [Ah] | Bez akumulatora w zestawie |
| Typ akumulatora | Li-ion |
| Ustawienia prędkości | 6 |
| W zestawie | Torba |
| Waga z akumulatorem (EPTA) (kg) | 2.3 (M18 B2) |
| Wyposażenie standardowe | tuba 310 ml |
Wyposażenie standardowe
- Tuba 310 ml
Bez akumulatora i ładowarki w zestawie.
- Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany
Dane techniczne
| Zasilanie | M18 (18V) |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | Torba |
| Pojemność tuby | 310ml |
| System FUEL | Nie |