Piła tarczowa widiowa 165x20x24Z Milwaukee 4932471931
Opis
TARCZA WIDIOWA 165X20X1.6MM - 24 ZĘBYMILWAUKEE

Właściwości
Powłoka PTFE - cechuje się odpornością na wysokie temperatury oraz nie przywiera do innych materiałów. Chroni przed korozją, redukuje tarcie, zapewnia szybsze cięcie i mniejsze nagrzewanie się tarczy.
Szczeliny antywibracyjne wycinane laserowo - gwarantują niższy poziom drgań i hałasu oraz wyższą precyzję cięć. Tarcze wykonane ze stali wysokogatunkowej wycinanej laserowo - gwarantowana najwyższa precyzja.
Zęby z węglikiem wolframu z domieszką kobaltu - zapewniają wysoką wydajność i trwałość oraz czystość cięć.
*Thin Kerf: extra cienkie tarcze zoptymalizowane do pracy z elektronarzędziami akumulatorowymi zapewniające najdłuższy czas pracy na jednym ładowaniu baterii *Wszystkie rodzaje drewna: miękkie, twarde, sklejka, laminowane płyty wiórowe, melamina, MDF
Dane techniczne
| Ilość w opakowaniu | 1 |
|---|---|
| Ilość zębów | 24 |
| Kąt zębów | +15° |
| Kształt zęba | ATB |
| Średnica otworu tarczy | 20 mm |
| Średnica tarczy tnącej | 165 mm |
| Szerokość cięcia (kerf) | 1.6 mm |
| Wszystkie rodzaje drewna | TAK |
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany.