Klucz udarowy M18 ONEIWF12-0 FUEL 1/2" ONE-KEY Mil 4933451153
Opis
KLUCZ UDAROWY 1/2'' Z PIERŚCIENIEM ZABEZPIECZAJĄCYM
M18 ONEIWF12-0 FUEL ONE-KEY™
![]() |
Właściwości
M18 FIW12 ale z technologią ONE-KEY™.
Połączenie przez Bluetooth® z aplikacją MILWAUKEE® ONE-KEY™.
Kompletne dostosowywanie narzędzia za pomocą aplikacji ONE-KEY™ pozwala dopasować narzędzie do Twoich potrzeb.
Kontrola prędkości, momentu obrotowego - prędkości końcowej i światła LED.
Konfiguruj do dowolnego zastosowania, wybierając optymalne ustawienie narzędzia, aby dokładność była powtarzalna.
Programuj / zapisuj profile, co zapewni niezrównaną kontrolę.
Wybierz z gamy profili zastosowań lub szybko twórz własne, aby uzyskać doskonałe wyniki za każdym pociągnięciem spustu.
Zapisz maksymalnie 4 ustawienia niestandardowe w pamięci narzędzia, abyś mógł łatwo je wybrać na stanowisku pracy.
Aplikacja ONE-KEY™ dostarcza również funkcję spisu zapasów dla kompletnego zarządzania całą flotą Twoich narzędzi / sprzętu.
Dane techniczne
Napięcie (V) 18
Prędkość bez obciążenia (obr/min) (tryb1 / tryb2 / tryb3) 900/1400/1900/2500
Częstotliwość udaru (ud./min) (tryb1 / tryb2 / tryb3) 1300/2100/2550/3200
Maksymalny moment obrotowy (Nm) (tryb1 / tryb2 / tryb3) 40/120/220/300
Uchwyt narzędzia ½″ kwadratowy
Wyposażenie standardowe
- Bez akumulatora, ładowarki i walizki.
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany.
Dane techniczne
| Zasilanie | M18 (18V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | brak |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 0 - 300 Nm |
| Uchwyt narzędzia kwadrat | 1/2" |
| Mechanizm zabezpieczający | Pierścień |
| Funkcja One Key (Bluetooth) | Tak |
| System FUEL | Tak |
