Klucz udarowy M18 FIW2F38-0X 3/8" Milwaukee 4933478650
Opis
KLUCZ UDAROWY 3/8'' Z PIERŚCIENIEM ZABEZPIECZAJĄCYM
M18 FIW2F12-0X FUEL
MILWAUKEE

Właściwości
Najbardziej kompaktowy akumulatorowy klucz udarowy w swojej klasie, umożliwiający wykonywanie prac w trudno dostępnych miejscach, z momentem dokręcania o wartości do 339 Nm.
Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja, biorąc pod uwagę gwarantowaną wydajność; długość całkowita zaledwie 124 mm - rozwiązanie idealne do stosowania w ograniczonej przestrzeni.
Cztery tryby DRIVE CONTROL umożliwiają przełączanie pomiędzy czterema różnymi ustawieniami prędkości i momentu obrotowego, co maksymalnie poszerza wszechstronność zastosowań.
Funkcja regulacji wykręcania śruby zapewnia pełny moment obrotowy na początku czynności, a następnie zmniejsza obroty po poluzowaniu śruby, aby zapobiec jej wypadnięciu.
System automatycznego wyłączania stosuje moment obrotowy nieprzekraczający 34 Nm, tak by zapewnić dokręcanie jak w przypadku dokręcania ręcznego, co zapobiega nadmiernemu dokręceniu.
Trzy diody LED zapewniają wysokiej jakości strumień świetlny, po poprawia widoczność przestrzeni roboczej.
Napęd z czopem kwadratowym ⅜ ″ z pierścieniem zabezpieczającym.
Chowany hak do zawieszenia na pasku.
DNA naszej platformy FUEL™ na nowo definiuje równowagę technologii bezprzewodowych. Silnik bezszczotkowy POWERSTATE™ firmy MILWAUKEE®, akumulator REDLITHIUM™ i inteligencja elektroniczna REDLINK PLUS™ zapewniają wyjątkową moc, czas pracy i trwałość.
Dane techniczne
| SPECYFIKACJA PRODUKTU | M18 FIW2F38-0X |
|---|---|
| Częst. udaru (ud./min) | 0-1000 / 0-2400 / 0-3500 |
| Ilość akumulatorów | 0 |
| Maks. moment dokręcania (Nm) | 339 |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 102 / 203 / 339 / 34 |
| Moment zrywający (Nm) | 339 |
| Napięcie (V) | 18 |
| Numer Artykułu | 4933478650 |
| Prędkość bez obciążenia (obr/min) | 0-800 / 0-1650 / 0-2400 / 0-1000 |
| Typ akumulatora | Li-ion |
| Uchwyt narzędzia | ⅜″ kwadratowy |
| W zestawie | Walizka |
| Waga z akumulatorem (EPTA) (kg) | 1.8 (M18 B5) |
Wyposażenie standardowe
- Walizka
Bez akumulatora i ładowarki w zestawie.
-
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany.
Dane techniczne
| Zasilanie | M18 (18V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | Walizka HD Box |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 301 - 1000 Nm |
| Uchwyt narzędzia kwadrat | 3/8" |
| Mechanizm zabezpieczający | Pierścień |
| Funkcja One Key (Bluetooth) | Nie |
| System FUEL | Tak |