Klucz udarowy M18 BIW38-0 3/8'' Milwaukee 4933443600
Opis
KLUCZ UDAROWY MILWAUKEE
M18 BIW38-0

Właściwości
Kompaktowy klucz udarowy ⅜″ ma tylko 152 mm długości, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ograniczonej przestrzeni.
REDLINK™ elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewnia najwyższą żywotność w swojej klasie.
Wysokowydajna przekładnia i koła zębate wykonane w całości z metalu, zapewniają doskonałą trwałość i maksymalny moment obrotowy.
Uchwyt narzędzia ⅜″ kompatybilny z uniwersalnymi nasadkami.
Indywidualne monitorowanie ogniw optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długotrwałą żywotność baterii.
Na obudowie wskaźnik poziomu naładowania akumulatora i oświetlenie diodowe.
Akumulator REDLITHIUM™ zapewnia dłuższy czas pracy oraz zwiększoną trwałość dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wbudowanej elektronice monitorującej poszczególne ogniwa oraz zabezpieczającej przed przeciążeniem.
Dane techniczne
-
Napięcie (V) 18
-
Typ akumulatora Li-Ion
-
Pojemność akumulatora (Ah) -
-
Ilość akumulatorów 0
-
Prędkość bez obciążenia (obr./min) 0-2450
-
Uchwyt narzędzia ⅜″ kwadratowy
-
Częstotliwość udaru (ud./min) 0 - 3350
-
Maksymalny moment obrotowy Nm 210
Wyposażenie standardowe
- Bez akumulatorów, ładowarki i walizki.
Produkt fabrycznie nowy-oryginalnie zapakowany.
Dane techniczne
| Zasilanie | M18 (18V) |
| Pojemność akumulatora (Ah) | nie dotyczy |
| Ilość akumulatorów | brak |
| Walizka/Torba | brak |
| Maks. moment obrotowy (Nm) | 0 - 300 Nm |
| Uchwyt narzędzia kwadrat | 3/8" |
| Mechanizm zabezpieczający | Pierścień |
| Funkcja One Key (Bluetooth) | Nie |
| System FUEL | Nie |